Ulaşım ve Servis

Güvenlik ve disiplin şartını göz önüne alarak, geleceğimiz olan yavrularımızı evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için en güvenli ve en konforlu şartları sağlayan profesyonel bir taşımacılık hizmetisunulmaktadır.

Sorumluluğumuzun bilincinde, geleceğimiz olan çocuklarımız için güvenli bir öğrenci taşımacılığı politikası oluşturan okullarımız, geleceğimizin teminatı olan, bugünün küçükleri yarının büyükleri yavrularımıza en iyi hizmet amaçlanmaktadır.

Okullarımız tarafından İstanbul’un her bölgesine servis hizmeti verilmektedir.

Araçlarımızın düzenli olarak bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.
Servis sürücülerimiz, titiz araştırmalar sonucunda seçilmiş deneyimli ve güvenilir personelden oluşmaktadır.

Servis sürücülerimiz, velilere bildirilen saatlerde öğrenciyi evinden alıp, güvenli, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde okula teslim etmek ve aynı şekilde öğrencileri okullarından alarak evlerine teslim etmektedirler.

Tüm servislerimizde görevi, öğrencileri, velilerinden teslim alıp, güvenli bir şekilde servise binmelerini, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yolculuk yapmalarını sağlamak olan rehberler bulunmaktadır.

Özel Anakent Öğrencileri

Servislere düzenli ve güvenli bir şekilde biner ve inerler; birbirlerinin güvenliğini tehlikeye sokacak davranışlarda bulunmazlar.
Serviste arkadaşları ile kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde, alçak sesle konuşurlar.
Servis hareket halindeyken yerlerinden kalkmazlar.
Farklı bir yerde inmek veya binmek teklifinde bulunmazlar.

Web Tasarım : Web Ajans Net