Beden Eğitimi

Beden Eğitimi zümresi olarak amacımız öğrencilerimizin yeteneklerini belirleyerek belirli bir spora yönlendirmek, aynı zamanda da sporun ruh ve beden sağlığı üzerindeki  olumlu etkilerini görme olanağını sağlamaktır.

Spor, öğrencilerimize kendini ifade edebilme, öz güven kazanma, toplumsal ilişkiler konusunda daha verimli olabilme olanağı sağlar.

Zümremiz basketbol, voleybol, tenis, jimnastik branşlarında kulüp çalışmaları yapmaktadır. Ayrıca voleybol, basketbol, branşlarında okullar arası yarışmalara katılacak takımlar oluşturmaktadır.

Aynı zamanda başlamış olduğumuz Sportif Beceri ve Koordinasyon çalışmaları, yeni antrenman ve eğitim metotlarıyla ileriye dönük öğrencilerimize alt yapı kazandırma, beceri kabiliyetini geliştirme gibi kavramları sağlamak adına Sportif Beceri ve Koordinasyon salonumuzu kurduk.

Sporda başarıya ulaşmak için küçük yaşlarda eğitime başlanması gerektiği düşüncesinden hareket ederek, çalışmalarımızı Okul Müdürlüğümüzün de desteğiyle Anaokulu düzeyinde de başlatmış bulunmaktayız.

 

Web Tasarım : Web Ajans Net